Tomáš Fučík przedłużył kontrakt z GKS-em Tychy.

 


Jest obecnie najlepszym bramkarzem Polskiej Hokej Ligi i czołowym zawodnikiem swojego zespołu. Tomáš Fučík w grudniu 2021 roku podpisał swój pierwszy kontrakt z GKS Tychy. Od tego czasu stał się jednym z ulubieńców tyskiej publiczności. Dziś parafował nową umowę, która będzie obowiązywać przez kolejne dwa sezony z opcją przedłużenia o kolejny rok!

Czuję się w Tychach znakomicie i bardzo się cieszę z podpisania nowego kontraktu. Chciałbym podziękować kibicom za dotychczasowe wsparcie. Jesteście fantastyczni! – mówi Tomáš Fučík, bramkarz GKS-u Tychy.

29- letni zawodnik jest w tym sezonie najskuteczniejszym bramkarzem PHL. Może pochwalić się najwyższym wskaźnikiem skutecznych obron i najmniejszą liczbą przepuszczonych goli. Jego średnia to niecałe dwie bramki na mecz.

Według statystyk jestem najskuteczniejszym bramkarzem, ale sam bym tego nie dokonał. Bez wsparcia całej drużyny nie byłoby to możliwe. Jestem doświadczonym golkiperem i do tego typu informacji mam spory dystans. Najważniejszy moment sezonu jest dopiero przed nami – zaznacza Tomáš Fučík, bramkarz GKS-u Tychy.


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/