Teatr Mały – „Lekko nie będzie”.

 


Teatr Mały – 7.01.2023 r., godz. 15.30

Bilety / 100, 120 zł    – kasa Teatru Małego, www.kupbilecik.pl

Oburza was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą Panie i Panowie zauroczeni młodszymi partnerkami w myśl zasadzie: mnie by się to nie przydarzyło?
Jeśli tak – to sztuka rozbawi Was do łez i pokarze, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki. „Lekko nie będzie „ autorstwa Jean-Claude Islert’a to niezwykle zabawa komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wyborów i hipokryzji w ocenianiu innych. Stateczny wykładowca Eudardo (Jan Jankowski / Tomasz Sapryk) romansujący ze sprytną studentką Sarah (Katarzyna Grabowska), jego była żona Marion (Lucyna Malec / Andżelika Piechowiak) zakochana w młodym partnerze i ich córka Julie (Milena Staszuk) mająca nowego troszkę starszego narzeczonego Merco wąsatego artystę, lekko, bez grosza przy duszy (Kacper Kuszewski) zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy, bo kiedy wszystko zawodzi można zawsze zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu
Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy wam obiecać, że … Lekko nie będzie !:)

Obsada:
Lucyna Malec / Andżelika Piechowiak,
Tomasz Sapryk / Jan Jankowski
Kacper Kuszewski,
Milena Staszuk,
Katarzyna Grabowska
Natalia Smagacka

ORGANIZATOR:
M_BART Marcin Bartkowski
CZAS TRWANIA:
120 minut
BILETY:
do nabycia w kasie Teatru Małego, na stronie www.kupbilecik.pl
REZERWACJA MIEJSC W KASIE TEATRU:
tel. 32 227 36 17. Odbiór zarezerwowanych biletów – najpóźniej 14 dni przed wydarzeniem.
UWAGA!
Impreza gościnna – karty „Aktywni 60 plus” oraz „3 + liczna rodzina” nie są honorowane.

Źródło : https://teatrmaly.tychy.pl/