Poczuj magię kina oglądając w kinie zwiastun „Avatar: Istota Wody” w 3D.

 


Widzowie nie mogą doczekać się premiery filmu „Avatar: Istota Wody”! 10 i 11 grudnia w wybranych kinach sieci Multikino w przygotowanej sali kinowej będzie można zobaczyć trailer najnowszej produkcji Jamesa Camerona w 3D!

Multikino już tydzień przed premierę filmu „Avatar: Istota Wody” daje widzom możliwość poczucia magii kina i chłonięcia wodnych scen z tego filmu!

W najbliższy weekend 10 i 11 grudnia w wybranych kinach sieci Multikino w jednej, przygotowanej na tę okazję sali widzowie będą mogli zobaczyć zapętlony zwiastun filmu „Avatar: Istota Wody” w 3D! Jeżeli wybiorą się w sobotę do Multikina, to przed swoim seansem lub po nim mogą wejść do wskazanej sali i przypomnieć sobie jakie wrażenia daje oglądanie filmu w trójwymiarze. Przy wejściu na salę pracownicy kina będę wydawali okulary do oglądania filmu w 3D.

Osoby, którym spodoba się trailer „Avatar: Istota Wody” wychodząc z pokazu będą mogły zeskanować kod QR i zarezerwować swoje miejsce na seans 3D.

W sobotę (10.12.2022) zwiastun „Avatar: Istota Wody” 3D będzie można oglądać od 12.00 do 20.00, a w niedzielę (11.12.2022) od 12.00 do 18.00 w Multikinie: Zabrze (sala nr 10), Warszawa Ursynów (sala nr 2), Kraków (sala nr 7), Warszawa Targówek (sala nr 3), Wrocław Pasaż (sala nr 7), Bydgoszcz (sala nr 6), Katowice (sala nr 9), Warszawa Młociny (sala nr 5), Olsztyn (sala nr 9), Rzeszów (sala nr 3), Kielce (sala nr 5), Warszawa Złote Tarasy (sala nr 3), Poznań Stary Browar (sala nr 8), Rybnik (sala nr 6), Pruszków (sala nr 7), Tychy Gemini (sala nr 7).

Film „Avatar: Istota Wody” ma premierę 16 grudnia! Bilety można nabyć przez stronę www.multikino.pl, w kasie kina lub przez aplikację mobilną.