Okazałe zwycięstwo GKS-u przy Edukacji 7.

Pierwsza połowa meczu nie obfitowała w sytuacje bramkowe tak z jednej, jak i drugiej strony. Dopiero w 42. minucie gola dla gospodarzy głową zdobył Jan Biegański po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Antonio Domingueza. W doliczonym czasie gry fenomenalnym golem z ponad połowy boiska popisał się ponownie Jan Biegański i tyszanie prowadzili już 2:0. Na początku drugiej połowy po dośrodkowaniu Mikity trzeciego gola dla gospodarzy zdobył Mateusz Czyżycki. W 53. minucie ponownie strzałem głową gola zdobył Czyżycki wyprowadzając tyszan na czterobramkowe prowadzenie. W 73. minucie GKS mógł podwyższyć na 5:0, jednak piłka tylko odbiła się od słupka. W 85. minucie strzałem głową popisuje się Patryk Mikita dokładając piąte trafienie dla gospodarzy. Nie był to szczęśliwy mecz dla częstochowian i będą musieli o nim jak najszybciej zapomnieć.

GKS Tychy – Skra Częstochowa 5:0 (2:0)

Bramki : Jan Biegański 42′, 45′, Mateusz Czyżycki 46′, 53′, Patryk Mikita 85′