Iskra Pszczyna rywalem tyskich rezerw w walce o Puchar Polski.

 


Wczoraj o godzinie 11:00 w siedzibie podokręgu Tychy odbyło się losowanie par półfinałowych Poltent Pucharu Polski. Podopieczni trenera Jarosława Zadylaka w meczu o finał zmierzą się z przedstawicielem klasy okręgowej – Iskrą Pszczyna.

Na tym etapie z pewnością nikt by nie chciał trafić na Goczałkowice. Nie mniej jednak z kim by nie przyszło nam się zmierzyć, to z pewnością wyjdziemy na boisko skoncentrowani i nastawieni pozytywnie do walki o finał – zapowiedział chwilę przed losowaniem Bartosz Zarębski.

Przypomnijmy, do tego etapu oprócz tyszan i trzecioligowego LKSu Goczałkowice dotarły także MKS Lędziny – czyli ligowy rywal Tychów i przedstawiciel klasy okręgowej – MKS Iskra Pszczyna.

Trener Łukasz Kopczyk wtórował swojemu koledze z zespołu – Pucharowe mecze mają swój klimat i potrafią dostarczyć sporo emocji. Pamiętamy bowiem, jak wyglądały dwa ostatnie finały w naszym wykonaniu. Dwóch groźnych rywali odpadło już przed tą rundą, a kogo trafimy to zdecyduje los. Na pewno fajnie byłoby się zmierzyć z Goczałkowicami, ale nie tym etapie.

Przed losowaniem pewnym było, iż Iskra zostanie gospodarzem jednego z meczów, jak się później okazało to właśnie ten zespół został rywalem „Trójkolorowych” w walce o finał okręgowego Pucharu Polski.

Planowo spotkania odbyć się mają 28 września, na boiskach drużyn niżej notowanych.

Zestawienie par 1/2 Poltent Pucharu Polski podokręgu Tychy:
MKS Lędziny – LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Iskra Pszczyna – GKS II Tychy


Źródło : http://gkstychy.info/pilka-nozna/