”Z Klasą na Zimowym” – konkurs dla uczniów klas 1-8.

 


Kibicuj z klasą i wygraj atrakcyjne nagrody. Regularne obecności na spotkaniach hokeistów GKS Tychy oznaczają szereg bonusów. GKS Tychy startuje z nową akcją skierowaną do uczniów klas podstawowych. Do wygrania jest m.in dwudniowa wycieczka klubowym autokarem, zwiedzanie sztolni Królowa Luiza, klubowe gadżety czy wspólny trening z pięciokrotnymi Mistrzami Polski.

PROSTE ZASADY AKCJI:

Wszystkie szkoły podstawowe na terenie Tychów po konsultacji z uczniami i nauczycielami zgłaszają liczbę chętnych uczestników. Następnie klub dostarcza placówkom specjalne plansze, które upoważniają dzieci do darmowego wejścia na mecz. Termin zgłoszeń upływa 8 września.

Z-KLASĄ-NA-ZIMOWYM_REGULAMIN_01.09.2022Pobierz

AK ZDOBYĆ PIECZĄTKĘ ZA OBECNOŚĆ?

Za każdą obecność na spotkaniach GKS Tychy uczeń przy wejściu na Stadion Zimowy otrzymuje pieczątkę. Po zebraniu czterech na każdego uczestnika akcji czekają pierwsze nagrody. Do wygrania są m.in. klubowe gadżety, dedykowane krążki czy wspólny trening z hokeistami GKS Tychy. Najważniejsza jest jednak regularność i sumiennie przychodzenie na każdy mecz pięciokrotnych Mistrzów Polski.

PRZYKŁAD:

Obecność na pierwszych czterech domowych spotkaniach GKS Tychy z rzędu oznacza odbiór nagrody. W przypadku braku pieczątki na jednym z w.w meczów uczestnik akcji nie otrzyma bonusu. Cały czas jest jednak w grze o specjalny krążek ( w sumie 12 obecności) oraz walczy o wspólny trening z hokeistami GKS Tychy (14 – 16 obecności).

OBECNOŚCI DLA KLASY I SZKOŁY:

Prawdziwa rywalizacja będzie jednak toczyła się pomiędzy szkołami. Uczniowie zbierają pieczątki nie tylko dla siebie, ale i klasy. Grupa, która na koniec trwania akcji uzbiera ich najwięcej wyjedzie na dwudniową wycieczkę klubowym autokarem GKS Tychy. Koszty wyjazdu w pełni są pokrywane przez klub. Ponadto klasy, które znajdą się na podium wygrają wycieczkę do sztolni Królowa Luiza w Zabrzu oraz dzień w Wodnym Parku Tychy. Z kolei uczniowie najlepszej szkoły uzyskają możliwość zakończenia roku szkolnego na murawie Stadionu Miejskiego.Źródło : http://gkstychy.info/hokej/