Zwycięstwo tyskich rezerw w sparingu z Rekordem Bielsko Biała.

Trzecioligowy Rekord Bielsko-Biała był kolejnym rywalem tyszan w przedsezonowych przygotowaniach. Podopieczni trenera Jarosława Zadylaka na tle mocnego rywala zaprezentowali się bardzo dobrze i zasłużenie wygrali 2:0.

Pierwszy gol padł stosunkowo szybko, a wynik w 20. minucie otworzył Wilk wykańczając podanie Pipi, który posłał piłkę wzdłuż bramki miejscowych.

Ten sam zawodnik asystował także przy drugim trafieniu, tym razem jednak w 54. minucie piłkę do własnej bramki wpakował zawodnik gospodarzy.

Przez ostatni tydzień mocno pracowaliśmy nad poprawą tego, co dotychczas szwankowało. Dzisiaj zespół zagrał bardzo dobry mecz i możemy spokojnie przygotowywać się do kolejnego sparingu – powiedział trener Jarosław Zadylak.

Rekord Bielsko-Biała – GKS II Tychy 0:2 (0:1)

0:1 (20. Wilk)
0:2 (54. samobójcza)

GKS II Tychy: Dana – Pipia, Hachuła, Zarębski, Rabiej, Kacprowski, Oleksy, Biegański, Orliński, Kawka, Wilk oraz Chwaja, Raciborski, Poloczek, Lach, Żelazowski, Parkitny, Suchan. Trener Jarosław Zadylak.