Najważniejsze informacje przed jutrzejszym spotkaniem GKS Tychy – ŁKS Łódź.

 


W niedzielę, 24 lipca o godz. 12:40 piłkarze GKS-u Tychy zainaugurują sezon 2022/23 na Stadionie Miejskim. Przy Edukacji 7 podopieczni Dominika Nowaka zmierzą się z ŁKS-em Łódź.

Poniżej prezentujemy pakiet najważniejszych informacji przed spotkaniem 2. kolejki Fortuna 1 Ligi.

BILETY I KARNETY

Trwa sprzedaż biletów na niedzielne spotkanie, jak i karnetów na rundę jesienną oraz cały sezon 2022/23. Wejściówkę online można zakupić w każdym momencie (do godz. 10:00 w dniu meczu) na bilety.gkstychy.info. Z kolei sprzedaż stacjonarna w kasie stadionu prowadzona jest wg. następującego harmonogramu:

– 23 lipca (sobota), godz. 10:00 – 15:00
– 24 lipca (niedziela, dzień meczowy), godz. 09:00 – początek meczu

Przypominamy, że w dniu meczu cena biletu danego wariantu wzrasta o 5 zł.

SKLEPIK i SPORTOWE MIASTECZKO

Na stadion warto dotrzeć odpowiednio wcześniej, nie tylko, by uniknąć kolejek do wejścia na obiekt, ale również, żeby zaopatrzyć się w trójkolorowe gadżety ze sklepu internetowego Klubu Piłkarskiego GKS Tychy, w tym oczywiście najnowszą koszulkę meczową. Sklepowego namiotu szukajcie w okolicy kasy od ul. Edukacji.

We współpracy z ośrodkiem Kibice Razem GKS Tychy przed stadionem zlokalizowane zostanie również sportowe miasteczko, wraz ze słodkim poczęstunkiem – zapraszamy szczególnie najmłodszych kibiców!

RUSZA EDUKUJEMY NA 7

Meczem z ŁKS-em Łódź swoją inaugurację będzie miała również kolejna edycja popularnej wśród dzieci i młodzieży akcji Edukujemy na 7. W tym sezonie motywem przewodnim akcji będzie #NaszeMiastoNaszKlub. Poprzez regularną obecność na jesiennych spotkaniach Fortuna 1 Ligi przy Edukacji 7 każdy z uczestników będzie mógł poznawać charakterystyczne punkty naszego miasta i oczywiście zgarniać trójkolorowe nagrody!


Źródło : http://gkstychy.info/pilka-nozna/