Nowe koszulki meczowe GKS-u na sezon 2022/23.

 


Już w najbliższą sobotę, wyjazdowym meczem z Chojniczanką Chojnice piłkarze GKS-u Tychy zainaugurują sezon 2022/2023 w Fortuna 1 Lidze. Tyszanie w nowej kampanii będą rywalizować w dedykowanych strojach przygotowanych przez markę Hummel. W tym roku pierwszoligowe zmagania będą się toczyć pod hasłem #NaszeMiastoNaszKlub!

Motywem przewodnim koszulek, jak i całej identyfikacji wizualnej w nowym sezonie będzie mapa Tychów, z zaznaczonymi na niej najbardziej charakterystycznymi miejscami naszego miasta.

Nawiązaniem do finalnej odsłony tego pomysłu w postaci koszulek meczowych były już prezentacje trenera Dominika Nowaka oraz nowych zawodników, którzy dołączyli do drużyny przed startem sezonu. Każda z tych osób była przedstawiana w miejscu, które znalazło się na trykotach.

Uzupełnieniem koszulek są również detale nawiązujące do klubu – zielono-czarno-czerwone elementy na karku i rękawkach, a także współrzędne, które wskazują dom GKS-u, czyli stadion przy Edukacji 7.

W nadchodzących rozgrywkach tyscy piłkarze będą występować w dwóch kompletach strojów. Podstawowym będzie zielona koszulka, czarne spodenki i czerwone getry. Kolory doskonale znane tyskim kibicom, bo nawiązującym do barw klubowych. Wersja wyjazdowa przygotowana została w jednolitym, białym kolorze. Swoje kolory będą mieli także bramkarze, którzy do wyboru na każde spotkanie otrzymają żółty, czerwony i niebieski komplet.

Koszulki w obu wersjach kolorystycznych (zielone i białe) można już zakupić w sklepie internetowym – https://sklep.gkstychy.info/


Źródło : http://gkstychy.info/pilka-nozna/