Czwartoligowcy wznowili treningi pod okiem Jarosława Zadylaka.

 


Wczoraj o godzinie 16:30 na bocznym boisku przy Edukacji 7 zameldowali się piłkarze reprezentujący drugą drużynę GKS Tychy.

Do sezonu 2022/23 drużyna przystąpi pod okiem Jarosława Zadylaka, który powrócił do roli trenera GKS II Tychy przejmując zespół od Sebastiana Idczaka.

W samych zajęciach udział wzięło dwudziestu piłkarzy, wśród których nie zabrakło testowanych zawodników jak i tych, którzy przewidziani są do gry w „dwójce”, a dotychczas reprezentowali roczniki U19 i U17 Akademii Piłkarskiej.

Na boisku nie zobaczyliśmy z kolei kilku filarów tyskiej drużyny. Konrad Pipia dostał kilka dni wolnego na podreperowanie zdrowia, Kajetan Rutkowski nosi się z zamiarem opuszczenia kraju, Tomasz Krężelok przechodzi do klubu z trzeciej ligi, a Michał Paluch przebywa na testach w Dąbrowie Górniczej.

Począwszy od wczoraj zawodnicy trenować będą pięć razy w tygodniu, a szóstą jednostką będzie mecz sparingowy. Najbliższy piątkowy, rozegrany zostanie w Łaziskach Górnych z miejscową Polonią. Natomiast kolejny w środę 20 lipca o godzinie 18:00 na boisku OW Paprocany.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka-nozna/