Bezpłatny cykl spotkań online w zakresie Niskich Podatków.

 


14 czerwca 2022 r. Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2022 r. poz. 1265). Zmiany dotyczące rozliczeń podatkowych wejdą w życie 1 lipca 2022 roku.

Wszelkie informacje dotyczące zmian podatkowych dostępne są na dedykowanej stronie www.podatki.gov.pl/niskiepodatki/

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny cykl spotkań online w zakresie Niskich Podatków.

Na szkolenie należy zapisać się za pomocą strony:  www.podatki.gov.pl , klikając Niskie podatki, a następnie Webinary.

Spotkania są dedykowane przedsiębiorcom, osobom zajmującym się obsługą kadr i płac, pracownikom, emerytom, rencistom oraz rodzicom. Formuła spotkania to prezentacja z możliwością zadawania pytań na czacie.

Działa również Infolinia Krajowej Informacji Skarbowej, konsultanci KIS na bieżąco udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy również do tyskiego urzędu skarbowego i umawiania wizyt za pośrednictwem usługi  „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”.

Tematem spotkań informacyjnych są zmiany w systemie podatkowym wprowadzone ustawą z 9 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw. Spotkania stacjonarne są otwarte dla wszystkich zainteresowanych i nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja uczestników. Pracownicy KAS i eksperci ZUS omówią kwestie związane m.in. z obniżeniem stawki PIT z 17 do 12 proc., likwidacją tzw. ulgi dla klasy średniej czy możliwością odliczenia składki na ubezpieczenie zdrowotne przez niektórych przedsiębiorców. W trakcie spotkań będzie możliwość zadawania pytań ekspertom.