Sportowy charytatywny Dzień Dziecka dla Zuzi na Łysinie.

 


W niedzielę 29 maja 2022 r. na Łysinie w Bieruniu będzie miało miejsce wydarzenie pod nazwą „Sportowy charytatywny Dzień Dziecka dla Zuzi”. Partnerem tego przedsięwzięcia jest też bieruńska Policja. Do udziału serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzinami. Przygotowaliśmy ciekawe atrakcje.

Spotkanie z mieszkańcami Bierunia i wszystkimi, którzy zechcą włączyć się do rodzinnego pikniku na sportowo, rozpocznie się już o godzinie 7.00 na terenie Rybaczówki przy bieruńskim kąpielisku „Łysina”. Oprócz licznych atrakcji, jakie zapewniają organizatorzy, niedzielnym wydarzeniom na Łysinie będzie przyświecał szczytny cel: zbiórka pieniędzy na leczenie chorej na białaczkę 8-letniej Zuzi, córki policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu.

Serdecznie zapraszamy najmłodszych i nie tylko, mieszkańców powiatu, dziennikarzy i wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem.

Leczenie Zuzi może wesprzeć każdy, wpłacając dowolny datek na organizowanej internetowej zrzutce.Źródło : https://bierun.policja.gov.pl/