Superbet przedłużył umowę sponsorską z GKS Tychy.

 


Klub Piłkarski GKS Tychy przedłużył kontrakt z potężnym partnerem z branży bukmacherskiej – Firmą Superbet, która w ostatnim czasie zyskuje niesamowitą popularność dzięki nowoczesnemu i innowacyjnemu podejściu do zakładów sportowych. Nasz Sponsor Główny w sezonie 2022/23 pozostanie m.in. w centralnym miejscu koszulek meczowych piłkarzy GKS Tychy.

Mimo, że sezon ciągle trwa i nie zapadły jeszcze finalne rozstrzygnięcia, to już teraz przedłużamy kończącą się w czerwcu umowę mając pewność, że w przyszłym sezonie świetnie rozwijający się bukmacher nadal będzie naszym Sponsorem Głównym. Nasz partner jest firmą wielokrotnie nagradzaną w ostatnim czasie za jakość swoich usług. Przez redakcję LegalniBukmacherzy.pl bukmacher został wyróżniony za najlepszą aplikację mobilną i najlepszy marketing w 2021 roku oraz zajął pierwsze miejsce w głosowaniu na nagrodę użytkowników tego portalu. Z kolei na gali Polish Gaming Aces, Superbet odebrał statuetkę „Bukmacher Roku 2021”.

Wybierając Superbet i zakładając konto z kodem TYSKIGKS wspieracie nasz klub i jednocześnie zyskujecie sprawdzonego, super-bukmachera. W tym miejscu warto też przypomnieć o naszej wspólnej akcji SUPER DERBY, w której otrzymujecie voucher na dodatkowy bilet od SUPERBET za pokazanie aplikacji w kasie.

Czym jeszcze wyróżnia się Superbet? Opcją gry i dobrej zabawy całkowicie za darmo! Takie możliwości daje Super Game Jackpot, gdzie co tydzień, bez żadnego wkładu finansowego wytypować można 5 dokładnych wyników hitowych meczów piłkarskich i tym samym wziąć udział w podziale puli w wysokości aż do 250 000,00 PLN! Wygrać gotówkę można już od raptem 1 poprawnego typu, a na jednego szczęśliwca w rundzie finałowej czeka w grze także niesamowita gratka – motocykl Harley Davidson! Innym ciekawym rozwiązaniem technologicznym, jest Super Spin, gdzie każdy gracz codziennie, może zakręcić wirtualnym kołem z nagrodami i otrzymać jeden z siedmiu dostępnych bonusów. Znów całkowicie za darmo.

Funkcjonalnością, o której trzeba także wspomnieć jest SUPER PRZEWAGA (early payout), która rozlicza wygrany kupon, niezależnie od końcowego wyniku, już w przypadku przewagi 2 bramek. W praktyce wygląda to tak, że wygrywają i jedni… i drudzy.

Zakłady sportowe są dziś głównie zawierane przy pomocy urządzeń mobilnych, a jak już wspomnieliśmy aplikacja Superbet zyskała nie tylko uznanie ekspertów, ale także samych użytkowników, którzy przyznali jej najlepsze oceny w „Badaniu Bukmacherskim 2021”. Każdy doceni jej szybkość działania, przejrzystość i niezawodność, ale to nie wszystko! Aplikacja posiada także bardzo rozbudowane statystyki, a także bardzo dużą liczbę transmisji on-line, gdzie można oglądać wybrane wydarzenia sportowe. Warto także dodać, że tylko w tej aplikacji możecie podpatrywać, kopiować i komentować kupony znanych osobistości świata sportu, ekspertów i innych użytkowników. Swój profil prowadzi tam także nasza Klubowa maskotka – TYSEK.

Podsumowując – przedłużenie współpracy z Superbet to dla naszego klubu duma. Jesteśmy w jednym rzędzie i tworzymy super-zespół z takimi „twarzami” bukmachera jak Jan Błachowicz, Jerzy Dudek i Sławomir Peszko. Dziękujemy za zaufanie i nie możemy się już doczekać elektryzujących emocji w grze. Kolejna dawka już 24.04.2022 r. w meczu derbowym przeciwko GKS Katowice!