Porażka tyskich rezerw. Rekord Bielsko-Biała – GKS II Tychy 2:1

Po zeszłotygodniowej przerwie od sparingów tyszanie udali się do Bielska-Białej na starcie z trzecioligowym Rekordem. Choć „Trójkolorowi” długo prowadzili, to w ostatnich minutach meczu pozwolili sobie na dwa, jakże kosztowne, błędy i ostatecznie przegrali z wyżej notowanym rywalem 1:2.

Tyszanie lepiej weszli w mecz i od pierwszych minut narzucili swój styl gry, jednak na pierwsze trafienie przyszło nam poczekać do 34. minuty, kiedy to Steblecki idealnie obsłużył prostopadłym podaniem Nowaka, a ten przymierzył nie do obrony.

W drugiej połowie to miejscowi przejęli inicjatywę, ale pomimo optycznej przewagi długo nie potrafili znaleźć sposobu na dobrze dysponowany GKS. Niestety w 85. gospodarze za sprawą Kowalczyka i strzału z rzutu wolnego, doprowadzili do wyrównania. Na domiar złego chwilę później rzut karny skutecznie wykonał Wróbel dając „Rekordzistom” wygraną.

Rekord Bielsko-Biała – GKS II Tychy 2:1 (0:1)
0:1
 Nowak (34.)
1:1 Kowalczyk (85. wolny)
2:1 Wróbel (88. karny)

GKS II Tychy: Dana – Rutkowski, Kopczyk, Bielusiak, Pipia, Krężelok, Ploch, Biegański, Steblecki, Janiak, Nowak oraz Czarnogłowski, Wolny, Orliński, Waszek, Dzięgielewski, Borzęcki, Rabiej, Kargulewicz, Stefaniak, Kokoszka. Trener Jarosław Zadylak.