Tichauer Music / Browar Obywatelski Tychy – Koncert Mikromusic.

 


Tichauer Music / Browar Obywatelski Tychy – 18.02.2022 r., godz. 20:00

Tichauer Music to ogólnopolski projekt łączący muzykę i sztukę w prestiżowe i medialne wydarzenie.
Browar Obywatelski w Tychach i marka Tichauer to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski a zarazem miejsce niezwykłe gdyż ze sceną 360 stopni.
W drugim miesiącu 2022 roku pod szyldem Tichauer Music będzie występ zespołu Mikromusic który odbędzie się 18 lutego 2022 roku o godzinie 20:00.
Zapraszamy wszystkich do Browaru Obywatelskiego już na godzinę 18:00, w ramach biletu na koncert otrzymują Państwo wstęp do Tichauer Art Gallery – Centrum sztuki współczesniej – pełnej fantastycznych rzeźb i obrazów wybitnych artystów z kraju i z zagranicy (Między innymi Salvador Dali).
Po wizycie w galerii zapraszamy do Tichauer Restaurant – serca Browaru Obywatelskiego. Zobowiązani dziedzictwem rzemieślniczego browaru, w karcie proponujemy tylko autorskie dania, które właściciel obiektu przywiózł z różnych zakątków świata oraz tradycyjne przepisy jego rodziny.
Ceny biletów:
👉I pula – do końca grudnia – miejsce stojące – 79 PLN, miejsce siedzące – 99 PLN
👉II pula – od 1 stycznia do 17 lutego – miejsce stojące – 89 PLN, miejsce siedzące -109 PLN
👉III pula – w dniu koncertu – miejsce stojące – 99 PLN, miejsce siedzące – 119 PLN
👉 Dzieci do lat 7 bezpłatny wstęp! 👈
Najnowsza płyta Mikromusic pod tytułem „Kraksa” opowiada o miłości. O miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka,
przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej. Muzycznie Mikromusic trzyma się cały czas lat 80-tych i 60-tych. Tekstowo jest jak zawsze: i melancholijnie i zabawnie. Tytułowa Kraksa to pies Natalii Grosiak. Natalia adoptowała Kraksę 15 lat temu. Kraksie poświęcona jest też ostatnia piosenka na płycie,w której wokalistka powoli żegna się ze swoim psem.
Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. Zespół w 2020 r został uhonrowany Fryderykiem w kategorii „Muzyka Poetycka” Wyprzedane sale koncertowe plasują Mikromusic w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2021 r.