Z certyfikatem COVID na mecz GKS-u.

 


Komunikat Tyskiego Sportu w sprawie udziału w spotkaniach tyskiego GKS-u na Stadionie Zimowym.

Drodzy Kibice,

Żyjemy w trudnych czasach w których cały czas musimy zmagać się z kolejnymi falami pandemii. Chcemy jednak nieustannie dostarczać Wam rozrywki i pozytywnych emocji z udziałem naszego zespołu. Prosimy Was jednak o pomoc. Zgodnie z rządowymi wytycznymi Stadion Zimowy może zostać wypełniony w 30 %. Do limitu nie są wliczane osoby zaszczepione.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i chcąc możliwe maksymalnie wypełnić Stadion Zimowy uruchomiliśmy w systemie biletowym ticketmaster oraz w kasach lodowiska opcję zakupu wejściówki z certyfikatem COVID. Takie działanie pozwoli na zwiększenie frekwencji na obiekcie i umożliwi chętnym kibicom obejrzeć w akcji nasz zespół.

Zwracamy się również z prośbą o okazywanie certyfikatów w trakcie wejścia na obiekt. Karnetowicze mogą w ten sposób umożliwić wstęp osobom, które nie są jeszcze zaszczepione lub zapomniały zabrać paszportu zdrowia. Oczywiście nie jest to Wasz obowiązek, ale pamiętajcie, że Wasza obecność i doping pomagają nam na lodzie. Im więcej kibiców, tym łatwiej gra się naszym zawodnikom.


Źródło : https://gkstychy.info/hokej/