Tyscy policjanci poszukują sprawcy zniszczenia toalet publicznych na Paprocanach.

 


Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany w Tychach. Świadków mogących przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa prosimy o kontakt z policjantami.

Do zdarzenia doszło 07 stycznia 2022 roku około godziny 17:00 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany. Nieznany sprawca bądź sprawcy zniszczyli pomieszczenia toalet publicznych, a straty wstępnie szacuje się na kwotę 5 tysięcy złotych.

Pamiętaj nie reagując na zachowania niezgodne z prawem dajemy przestępcom społeczne przyzwolenie. Dlatego pamiętaj nie reagujesz-akceptujesz! Jeśli wiesz coś na tema zdarzenia lub znasz wandali powiadom Nas!

Wszystkich świadków zdarzenia i osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa prosimy o pilny kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach pod numerem telefonu: 47 8551 230 lub pod adresem e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl


Źródło : https://tychy.policja.gov.pl/k27/