Tyscy policjanci poszukują zaginionej Sary SERRAGO.

 


Zwracamy się z apelem do Państwa o pomoc w ustaleniu informacji o zaginionej Sarze SERRAGO. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu 23-latki prosimy kierować do policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Policjanci Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy prowadzą sprawę poszukiwawczą za 23-letnią Sarą SERRAGO. Zaginiona w czerwcu miała wyjechać za granicę do Holandii. W dniu 13 września nawiązała kontakt telefoniczny z rodziną. Następnie do chwili obecnej nie kontaktowała się ani nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Rysopis : Wiek z wyglądu 23 lata, wzrost 170 centymetrów, szczupłej budowy ciała. Włosy długie ciemne, oczy brązowe, nos prosty, uszy normalne, uzębienie pełne.

Znaki szczególne : Tatuaż na udzie-symbol dziewczynki. Tatuaż nad piersiami w kształcie serca z agrafką, blizny na obu przedramionach. Tak zwany „tunel” w lewym uchu. Tatuaż na lewym ramieniu-smok.

Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia Sary SERRAGO. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach 47 85 513 86, 47 855 12 00, 347 85 512 55 lub numer alarmowy 112.

Zdjęcie zaginionej kobiety wiek z wyglądu 23 lata, wzrost 170 centymetrów, szczupłej budowy ciała.Źródło : https://tychy.policja.gov.pl/