Porażka tyskich hokeistów na Jastorze.

W 12 kolejce PHL tyscy hokeiści przegrali na wyjeździe z JKH GKS Jastrzębie 2:3.

Między 14 a 16 minutą na Jastorze padły cztery bramki. Najpierw Roman Rac dwukrotnie trafił do siatki, JKH prowadził 2:0, ale szybko zdobył bramkę Radosław Galant a zaledwie 12 sekund po tym skutecznym uderzeniu, gola dla miejscowych strzelił Marcin Horzelski. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 3:1 dla mistrzów Polski. W 41. minucie na listę strzelców wpisał się tyski napastnik Christian Mroczkowski. Do ostatnich sekund trwała zacięta walka, ale wynik 3:2 dla JKH nie uległ zmianie. Dobre zawody w zespole Roberta Kalabera rozegrał także Dominik Jarosz, który zaliczył dwie asysty. Mecz stał na wysokim poziomie, były w tym spotkaniu również pojedynki na pięści.

JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 3:2 (3:1, 0:0, 0:1)

• 1:0 – Rac R. – 14:26
  • 2:0 – Rac R. – 15:14
  • 2:1 – Galant R. – 15:43
  • 3:1 – Horzelski M. – 15:55
  • 3:2 – Mroczkowski – 40:31