Wernisaż wystawy pt. „Manufaktura Rzeźby”.

 


Serdecznie zapraszamy Państwa do Tichauer Art Gallery na wernisaż wystawy pt. „Manufaktura Rzeźby”, który odbędzie się 9 października 2021 roku, o godzinie 18:00 na Sali Dark, Weizen, Free zarówno jak i na salach na pierwszym piętrze w Tichauer Art Gallery przy ulicy Browarowej 21 w Tychach.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Projekt „Manufaktura Rzeźby” będzie wydarzeniem cyklicznym w naszej Galerii, które ma na celu zaprezentowanie wszelkiego rodzaju form przestrzennych w rozmaitych technikach, materiałach oraz formach. W tej, pierwszej edycji wydarzenia, dotarło do naszej Galerii ponad 100 dzieł od około 20 Artystów.

Na tegorocznej wystawie będą mieli Państwo okazję zobaczyć prace takich Artystów jak Salvador Dali, Igor Mitoraj, Tomasz Sętowski, Wojciech Siudmak, Bogusław Lustyk, Artur Szołdra, Martha Mulawa, Monika Chomiuk, Andrzej Dromert, Anna Flaga, Dobiesław Gała, Tomasz Koclęga, Joanna Knapek, Agnieszka Lipka, Grzegorz Michałek, Anna Perek-Sobierajska, Jerzy Pypłacz, Krzesimir Wiater, Adam Wyspiański oraz Aleksandra Zając.

Wydarzenie uświetni również akustyczna muzyka na żywo w wykonaniu Kupiński Guitar Duo oraz wyśmienite markowe piwo Tichauer.