Action otwiera drugi sklep w Tychach.

 


9 września sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otwarła drugi sklep wTychach. Market zlokalizowany jest w centrum handlowym Gemini Park przy ul. Towarowej 2C. Na klientów czeka ponad 6000 artykułów z aż 14 kategorii. Aktualnie w promocji są m.in.: kurtki, dresy, bielizna, komplety pościeli, poszewki perkalikowe oraz zestaw z mopem Vileda.

–Na lokalizację drugiego sklepu Action wybraliśmy jedno z największych i najpopularniejszych centrów handlowych w Tychach. Gemini Park znajduje się niedaleko centrum miasta, osiedli mieszkaniowych, zakładów produkcyjnych oraz ważnych szlaków komunikacyjnych, w tym jednej z głównych tras w Polsce – drogi krajowej numer 1. Tychy są dla nas bardzo ważne, ponieważ właśnie tutaj, na granicy z Bieruniem, powstaje drugie centrum dystrybucyjne Action w Polsce. Biorąc pod uwagę popularność, jaką Action cieszy się na Śląsku, jestem pewien, że kolejny sklep w Tychach zainteresuje mieszkańców, a zakupy przyniosą im dużo radości. Obecnie szczególnie polecam asortyment dekoracyjny, przydatny do aranżacji wnętrz oraz szeroki wybór nastrojowego oświetlenia– mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Kompleksowe i wygodne zakupy

Drugi sklep Action w Tychach znajduje się na parterze nowej części centrum handlowego Gemini Park i zajmuje powierzchnię prawie 940 m2. Market został zaprojektowany z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie klientów i pracowników. Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomogą zachować odpowiedni dystans. Ponadto przy kasach zostały umieszczone środki dezynfekujące i ekrany ochronne.Sklep Action w Tychach działa w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe. Klienci mają do dyspozycji wspólny, obszerny parking na 1 100 miejsc postojowych oraz stojaki na rowery.

Na terenie Gemini Park Tychy funkcjonuje ponad 130 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, w tym popularne drogerie, markety spożywcze, odzieżowe, obuwnicze, z elektroniką, wyposażeniem domu oraz akcesoriami dla dzieci. Zróżnicowana oferta centrum handlowego, którą świetnie uzupełnia Action, pozwala klientom na zrobienie kompleksowych zakupów w przyjemnej atmosferze pod jednym dachem.

Centrum dystrybucyjne Action w okolicach Tychów

Action przygotowuje się do otwarcia nowego centrum dystrybucyjnego, które zlokalizowane będzie na granicy Tychów i Bierunia. Aktualnie trwają prace wykończeniowe zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Przekazanie centrum przez wykonawcę jest planowane na koniec września. Wtedy rozpoczną się pierwsze testy operacyjne m.in. w zakresie IT. Następnie centrum dystrybucyjne zostanie wypełnione pierwszymi artykułami z asortymentu Action.

Ulokowaliśmy centrum dystrybucyjne w pobliżu jednego z większych miastna Śląsku– Tychów, ponieważ zapewniadostęp do świetnej infrastruktury komunikacyjnej oraz znajduje się niedaleko centrali naszej firmy w Katowicach.Dostawy do sklepów Action będziemy sukcesywnie realizować w ciągu kolejnych miesięcy– mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Niskie ceny, duży uśmiech

Action oferuje szeroki asortyment artykułów codziennego użytku oraz produktów sezonowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. Tym, co zdecydowanie wyróżnia siećAction, jest element niespodzianki, wynikający z tego, że 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów. Dzięki temu firma może szybko dopasowywać swoją ofertę do zmieniających się potrzeb konsumentów. Klienci bardzo to doceniają, a ponadto wysoko oceniają jakość produktów.

Obecnie w ofercie sezonowej dominuje asortyment z ubraniami i dekoracjami wnętrz. Na półkach można znaleźć m.in. lampy stołowe, lustra, dekoracje ścienne, świece zapachowe oraz sztuczne rośliny. Klienci mogą kupić w Action produkty, którymi przyozdobią mieszkanie na nadchodzącą jesień. Są tona przykład: dekoracje jesienne, figurki zwierząt oraz kolorowe liście na gałązce. Stworzenie przytulnego wnętrza ułatwią też ramki na zdjęcia i plakaty, gotowe zasłony, karnisze, poduszki oraz narzuty na łóżko. Niezbędne będzie również nastrojowe oświetlenie, które można stworzyć dzięki żarówkom i taśmom LED, łańcuchom świetlnym czy lampkom solarnym.W aranżacji mieszkania pomogą natomiast miękkie poszewki na poduszki, koce, świeczki zapachowe oraz lampy stołowe. Coraz chłodniejsze dni ograniczają możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, dlatego w Action można nabyćprodukty ułatwiające organizowanie treningów w domu. Aktywne osoby znajdą w sklepach taśmy elastyczne, skakanki, maty do jogi, zestawy do ćwiczeń oraz piłki gimnastyczne. Nie zabraknie tu również sportowych ubrań, takich jak biustonosze, podkoszulki, spodnie czy bluzy z kapturem. Oprócz odzieży na trening w Action można znaleźć bawełniane ubrania basic, między innymi skarpetki, rajstopy, podkoszulki czy koszulki.

Pierwszy sklep Action w Tychach działa od sierpnia 2020 roku, przy ul. Sikorskiego 72, w pobliżu skrzyżowania z ul. Armii Krajowej.

O ACTION

Action to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z 1800 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, Polsce, Czechach i we Włoszech. We wszystkich krajach zapewnia pracę ponad 50 000 osób, z czego 41 000 jest zatrudnionych bezpośrednio przez Action. W 2020 roku całkowita sprzedaż netto wyniosła 5,6 mld euro. Około jedna trzecia z ponad 6000 produktów w sklepach Action jest częścią standardowego asortymentu. Cała reszta szybko się zmienia, a dodatkowo każdego tygodnia firma wprowadza na półki ponad 150 nowych artykułów. Asortyment obejmuje produkty z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Action oferuje wiele różnych marek, zarówno tych znanych, jak i własnych. Firma może zagwarantować swoim klientom niskie ceny ze względu na dużą skalę i efektywność zakupów, optymalną dystrybucję oraz racjonalną politykę kosztową w całej organizacji. Action nie godzi się na żadne ustępstwa względem jakości, bezpieczeństwa ani warunków produkcji oferowanych artykułów. Polityka Etycznego Pozyskiwania Action zapewnia odpowiedzialne podejście do produkcji, zarówno pod względem społecznym, jak i środowiskowym.

Action posiada obecnie 135 sklepów w Polsce i zatrudnia ponad 2000 osób.