Sparing : Tyscy rezerwiści zanotowali drugie zwycięstwo.

W swoim drugim starciu kontrolnym tyscy rezerwiści zanotowali zwycięstwo, pokonując rywala z czwartej ligi – Gwarka Ornontowice – 3:1. Spory udział przy dwóch trafieniach dla „Trójkolorowych” miał Łukasz Kopczyk.

Wynik spotkania po nieco ponad kwadransie gry otworzył Żelazowski, wykorzystując wrzutkę z rzutu rożnego. Na drugie trafienie przyszło nam poczekać do drugiej połowy, kiedy to Zubrzycki zamienił podanie Kopczyka na bramkę. Chwilę później ten drugi zaliczył także asystę przy trafieniu na 0:3, a piłkę w pole karne zagrywał z rzutu rożnego Bartosz Rutkowski.

Miejscowi zdołali odpowiedzieć tylko raz. W 70. minucie wyrównujące trafienie padło po dobitce gracza Ornontowic.

Do 65 minuty mieliśmy ten mecz pod kontrolą, dość powiedzieć, że w pierwszej połowie nasz bramkarz chyba nie miał okazji żeby się wykazać. To, że do przerwy strzeliliśmy tylko jedną bramkę to następstwo braku skuteczności, bo okazji do podwyższenia nie brakowało. Mimo wszystko wygraliśmy zasłużenie – ocenił występ rezerw drugi trener Łukasz Kopczyk.

GKS Gwarek Ornontowice – GKS II Tychy 1:3 (0:1)

0:1 Żelazowski (16.)
0:2 Zubrzycki (52.)
0:3 Zawodnik testowany (58.)
1:3 Steuer (70.)

GKS II Tychy: Wolny (30. Maciejowski, 70. Baczewski) – 3. Hachuła, 6. Brych, 19. Kopczyk, 77. B. Rutkowski, 32. Krężelok, 20. Ploch, 24. Paluch, 96. K. Rutkowski, 8. Zubrzycki, 13. Żelazowski oraz 78. Bielusiak, 7. Kokoszka, 63. Krzosa, 17. Legenzow, 46. Bućko, 11. Śmiłowski, 18. Zawodnik testowany, 4. Fortuna. Trener Jarosław Zadylak.