Przedsprzedaż biletów na film „Szybcy i wściekli 9”.

 


Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Szybcy i wściekli 9”. Już dziś kup bilet i zobacz kolejną część serii z Vinem Dieselem w roli głównej. Film „Szybcy i wściekli 9” wejdzie na ekrany 25 czerwca br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Już za kilka dni w salach kinowych Multikina widzowie znowu usłyszą ryk silników. To wszystko za sprawą premiery filmu akcji „Szybcy i wściekli 9”, który czekał, żeby pojawić się na wielkim ekranie.

W filmie główny bohater Dominic (Vin Diesel) prowadzi spokojne życie z Letty (Michelle Rodriguez) i ze swoim synem Brianem. Jednak nadal czyhają na niego różne niebezpieczeństwa. W dziewiątej części serii „Szybcy i wściekli” Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami własnej przeszłości. Jego ekipa znów połączy siły, żeby pokonać wroga – doskonałego kierowcę Jacoba Toretto (John Cena), który jest bratem Dominica skłóconym z nim od wielu lat.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na premierowy tydzień 25 czerwca – 1 lipca br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu „Szybcy i wściekli 9” są wyłączone z rezerwacji.