Centra Gemini Park z woj. śląskiego znów są pełne rozrywki.

 


Po 279 dniach w centrach Gemini Park Tychy i Bielsko-Biała pełną działalność wznowiły lokale gastronomiczne. W Bielsku-Białej wróciło natomiast kino.
Rozrywka i gastronomia ma za sobą trwający blisko 7 miesięcy lockdown. Od piątku znów można zjeść w restauracji, wybrać się na seans do kina, a także ćwiczyć w fitness clubie. Także w centrach Gemini Park w województwie śląskim, oferta spędzania czasu wolnego znów jest dostępna.
I tak, w Gemini Park Tychy, od piątku całkowicie otwarte jest znów 12 restauracji i kawiarni. W tym m.in. KFC, McDonald’s, Mihiderka, Thai Express, Grycan, Lodomania czy Cafe de Grano.
Także w Gemini Park Bielsko-Biała restauracje ponownie działają w pełni. Otwarte są lokale chociażby KFC, McDonald’s, Pizza Hut, Olimp, Makarun, Silver Dragon, Döner Kebab, Salad Fantasy, Sushi Samuraj, Costa Coffee, Lodomania, Grycan czy Cukiernia Sowa. Przez ostatnie miesiące  miejsca te  lokale prowadziły sprzedaż wyłącznie na wynos i z dowozem.
– W Gemini Park Tychy 100% obecnych najemców gastronomicznych wznowiło od piątku działalność. Powróciła także strefa food court, a także nasza strefa wypoczynkowa,  obsługująca m.in. kawiarnię Lodomania  – wylicza Aleksandra Zawodzińska, dyrektor marketingu i PR Gemini Park Tychy.
Do restauracji znów można wpaść także w Gemini Park Bielsko-Biała. – Lokale gastronomiczne znów są w pełni otwarte. Działają zarówno restauracje rozlokowane wokół strefy food court, jak również trzy mające własne strefy stolikowe w naszej przestrzeni wypoczynkowej położonej na parterze tj. Grycan, Cukiernia Sowa i Costa Coffee – informuje Marcin Ochmański, dyrektor ds. marketingu i PR  Gemini Park Bielsko-Biała.
– Oprócz przestrzeni stolikowej wewnątrz centrum, do dyspozycji klientów oddaliśmy także klimatyczny ogródek na świeżym powietrzu. Miejsce to wypełniliśmy meblami z palet, wygodnymi leżakami, a także stolikami. Dzięki temu powstała zupełnie nowa, plenerowa strefa food court dla ponad 60 osób  – dodaje.
Wszystkie lokale, a także strefy działają w reżimie sanitarnym. W bezpiecznych warunkach wróciło także w Bielsku-Biała Cinema City. 10-salowe kino, największe w mieście, otworzyło się z całą serią premier. W polockdownowym repertuarze można znaleźć takie nowości filmowe jak m.in. „Cruellę”, „Tom i Jerry”, „Mortal Combat”, „Małe rzeczy”, czy zdobywców tegorocznych Oscarów  Oscara  – „Nomadland” i „Co w duszy gra”.
Działalność w Bielsku-Białej wznowił także mający ponad 10 tys. m kw. park rozrywkowo-rekreacyjny „W DECHE!”, a także Park Linowy. W obu dla klientów znów są dostępne wszystkie atrakcje, w tym arena trampolin, tory do kręgli, stoły kreatywne z grami zręcznościowymi, 12-metrowy goryl z 2 zjeżdżalniami czy tor wodny.
Oprócz tego w galerii otwarto właśnie „Wystawę Pająków i Skorpionów”. Na ponad 700 metrach kwadratowych, w ponad 50 terrariach można znaleźć niezwykłe okazy m.in. czarną wdowę, ptaszniki, wije czy skorpiony.
– Rozrywka wraca do Gemini Park Bielsko-Biała i nie brakuje atrakcji. Kino znów gra nowości, a park „W DECHE!” zapełnia się dziećmi. Centrum wraca także do wydarzeń. Oznacza to, że w galerii znów można nie tylko zrobić zakupy, ale także spędzić ciekawie czas wolny, wybierając się do restauracji, na kawę, do kina czy na przechadzkę w koronach drzew do Parku Linowego. To moment, na który czekaliśmy ponad 7 miesięcy – mówi Marcin Ochmański.

Źródło: Gemini Holding, Gemini Park Tychy, Gemini Park Bielsko-Biała