Porażka na zakończenie turnieju finałowego : GKS II Tychy – KKS Siechnice 84:87

W meczu o 3 miejsce pomiędzy GKS-em, a KKS-em Siechnice, tyszanie od samego początku pokazywali swoją wyższość prowadząc wyraźnie do połowy 3 kwarty. Wtedy zaczęły się problemy z faulami oraz skutecznością. Wykorzystywali to goście odrabiając straty. Ostatnia kwarta podobna do wczorajszej. Siechnice zaczęły ostatnią ćwiartkę runem 10:1, a pierwszą przewagę objęli dopiero na półtora minuty do końca meczu. Celnymi osobistymi mecz zakończył Mitman i dał swojej drużynie 3 miejsce w grupie finałowej.

Dziękujemy rezerwom za pozostawienie potu oraz sił na parkiecie. Po bardzo dobrym sezonie GKS Tychy II kończy na 4 miejscu w finałowym turnieju!

Zwycięstwo w ostatnim meczu przechyliła na swoją stronę MUKS 1811 Unia Tarnów wygrywając z Basketem Poznań 83:71.

GKS II Tychy – KKS Siechnice 84:87

Ziaja 20 (9 zbiórek, 5 asyst, 7 przechwytów, 2 bloki), Danielak 16Jakacki 10 (5 asyst), Wspaniały 10 (6 asyst), Gierlotka 8Machała 6, Szczepanek 6, Viscardi 4, Mertus 2, Hadam 2,