Raport o stanie miasta Tychy.

 


27 maja, na sesji Rady Miasta Tychy, Andrzej Dziuba – prezydent Tychów przedstawił coroczny „Raport o stanie miasta”. Raport to źródło wiedzy o Tychach i zmianach, jakie zaszły w naszym mieście w 2020 roku.

Dokument zawiera podsumowanie działalności Rady Miasta, Prezydenta, miejskich instytucji i spółek działających w Tychach.

„Raport o stanie miasta Tychy” został opracowany na podstawie danych pozyskanych z wydziałów Urzędu Miasta Tychy, jednostek organizacyjnych miasta, spółek miejskich, a także dostępnych analiz i raportów oraz danych statystycznych publikowanych przez Główny Urząd Statystyczny.

– Zachęcam Państwa do zapoznania się z całym „Raportem o stanie miasta Tychy”. Znajdziecie w nim wiele szczegółowych informacji i danych dotyczących tego, co działo się w mieście w ubiegłym roku. 2020 rok był trudny, pełen niepewności i zmian, ale mimo to udało się nam zrealizować wiele inwestycji i projektów. Dziękuję wszystkim, dzięki którym nasze miasto się rozwija, zmienia i odnosi tyle sukcesów – mówi Andrzej Dziuba, prezydent Tychów.

Treść „Raportu o stanie miasta Tychy” została opublikowana na stronie Biuletynu  Informacji Publicznej.


Źródło : http://umtychy.pl/