Informacja dotycząca zwrotów za karnety.

 


Ostatni rok był dla nas wszystkich bardzo trudny. Przez większość sezonu musieliśmy grać bez Waszego dopingu. Na Stadionie Zimowym po raz ostatni widzieliśmy się kilka miesięcy temu. Rozgrywki dobiegły już końca, dlatego czas na rekompensatę dla posiadaczy karnetów z sezonu zasadniczego, którzy zakupili wejściówki stacjonarnie.

Opcja nr 1 Cegiełka na Klub

Przekazanie przez kibica środków zainwestowanych w karnet, jako cegiełkę na funkcjonowanie hokeja w Tychach – każdy taki gest z Państwa strony zostanie przez nas potraktowany jako wyraz wielkiego zaufania do klubu i będziemy niezmiernie wdzięczni za wybór właśnie takiego rozwiązania.

Opcja nr 2 Zwrot środków pieniężnych

Zwrot środków finansowych za zakup karnetu na podstawie dowodu zakupu. Kwota zwrotu została obliczona na podstawie ilości spotkań, które odbyły się bez udziału publiczności (mecze bez publiczności od 25.10.2020).

Zwrot pieniędzy odbędzie się w kasie Stadionu Miejskiego w Tychach od ulicy Edukacji. Będzie ona otwarta w następujących terminach:

13.04 (WTOREK) 9:00 – 13:00

15.04 (CZWARTEK) 14:00 – 18:00

Cena wyjściowa zakupionego karnetu została pomniejszona o liczbę rozegranych spotkań na Stadionie Zimowym w Tychach. W sumie z udziałem kibiców zostało rozegranych 5 kolejek. Tak przedstawia się zwrot środków za poszczególny rodzaj karnetu.

Karnet normalny – 166 zł

Karnet ulgowy 126 zł

Karnet normalny ze zniżką – 152 zł

Karnet ulgowy ze zniżką – 108 zł

Przypominamy także, że osoby, które po zakupie karnetu w kasach skorzystały z możliwości udostępnienia kodów do transmisji na Polski Hokej TV nie otrzymają już zwrotu środków za zakupiony karnet.

W miarę możliwości prosimy również o wypełnienie FORMULARZA ZWROTU ZA KARNETY. Pomoże to w sprawniejszej i szybszej obsłudze w kasie Stadionu.

* W przypadku zakupu karnetów przez zakłady pracy rozliczenia będą rozpatrywane indywidualnie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy (hokej@tyski-sport) lub telefoniczny – 505 948 701


Źródło : https://gkstychy.info/hokej/