Fortuna 1 liga : GKS Tychy – GKS Bełchatów 0:0

W meczu 21. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze GKS Tychy zremisowali na własnym terenie z GKS Bełchatów 0:0.

Choć w starciu dwóch GKS-ów gole nie padły, to nie był to pojedynek pozbawiony emocji. Choćby przed przerwą obie drużyny stworzyły kilka sytuacji, brakowało jednak kropki „nad i”. W GKS-ie często próbował Łukasz Grzeszczyk. W końcówce gospodarze mocniej przycisnęli, jednak nie znaleźli sposobu na przechytrzenie defensywy ekipy przyjezdnej. GKS z Bełchatowa przerwał serię ośmiu porażek z rzędu.

GKS Tychy – GKS Bełchatów 0:0

Sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).

GKS Tychy: 1. Adrian Odyjewski – 24. Dominik Połap, 3. Łukasz Sołowiej Ż, 30. Kamil Szymura, 5. Maciej Mańka Ż – 14. Bartosz Biel (74, 17. Sebastian Steblecki), 4. Oskar Paprzycki Ż (65, 7. Jakub Piątek), 34. Łukasz Norkowski, 8. Łukasz Grzeszczyk, 13. Łukasz Moneta (74, 77. Kacper Piątek) – 32. Szymon Lewicki (65, 10. Damian Nowak). Trener Artur Derbin.

GKS Bełchatów: 25. Leonid Otczenaszenko – 70. Marcin Sierczyński, 91. Mateusz Bartków, 21. Mariusz Magiera, 2. Mateusz Szymorek – 99. Jakub Bator (86, 30. Łukasz Wroński), 5. Michał Pawlik Ż, 8. Damian Hilbrycht (80, 16. Mikołaj Grzelak), 19. Waldemar Gancarczyk Ż – 11. Maciej Mas, 10. Dawid Flaszka. Trener Marcin Węglewski.