Czwartek z Teatrem dla Dorosłych : Dejcie Pozór Ognista Małpa.

 


Klub Wilkowyje MCK – 18 marca 2021 r., godz. 19:00

Zapraszamy na Czwartek z Teatrem dla Dorosłych w Klubie Wilkowyje MCK!
Tym razem wyjątkowa śląska i kabaretowa odsłona naszego cyklu w wykonaniu Dejcie Pozór – Ognista Małpa!

„Weź mie we stowie nikt sie nie dowie”

Wejdźcie z nami do świata legendarnych, śląskich stworoków, gdzie tradycja przeplata się z prozą dnia codziennego. Czy to prawda, że Bóg najpierw stworzył Utopca? I czy możliwy jest związek ziemianki ze stworokiem? Przyjdźcie i przekonajcie się sami! Specjalnie dla Was wcielimy się w postaci z legend śląskich i przybliżymy ich świat w kabaretowych etiudach teatralnych, okraszonych piękną muzyką ludową, a wszystko to grane gwarą. Dejcie pozór, bo takiego kabaretu jeszcze na Śląsku nie było!
WSTĘP WOLNY, obowiązuje rezerwacja miejsc:

tel.: 32 227 26 22/691 770 344 w godz. 10.00-15.00

klub@mck.tychy.pl

Ognista Małpa (Afa Fire – wersja śląsko-międzynarodowa), to grupa kabaretowa założona przez trójkę przyjaciół, których połączyła miłość do Śląska i jego godki. Swoje występy tworzą w oparciu o improwizację, wciągając jednocześnie publiczność w przebieg akcji. Swoimi działaniami starają się pokazać, iż posługiwanie się gwarą daje nieograniczone możliwości i tym samym zachęcają do posługiwania się nią na co dzień.

W 2019 roku Ognista Małpa zaprosiła do współpracy muzyków z zespołu Dejcie Pozór i w ten oto sposób powstał projekt kabaretowy Dejcie Pozór – Ognisto Małpa! Zespół tworzą:

  • Anna Bączek – Lieber
  • Ewelina Wojtak
  • Marcin Lieber
  • Karo Przewłoka
  • Aleksander Olo Mateja


Źródło : http://umtychy.pl/