Tyscy policjanci poszukują świadków zdarzeń drogowych.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

1. W dniu 12 stycznia 2020 roku w Tychach na ulicy Świerkowej, kierujący nieustalonym pojazdem najechał na ogrodzenie posesji numer 56, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 38, telefon 47 85 513 68.
2. W dniu 20 stycznia 2021 roku około godziny 10:50 w Tychach na ulicy Mikołowskiej, ujawniono, że nieznany kierujący nieustalonym samochodem, jadąc w kierunku ulicy Oświęcimskiej, najechał na słupek drogowy U-21A, wskutek czego przemieścił się on i uderzył w ogrodzenie posesji numer 225, powodując jego uszkodzenie. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 40, telefon 47 85 513 67.


Źródło : https://tychy.policja.gov.pl/