Sparing rezerw : GKS II Tychy – GKS Gwarek Ornontowice 0:0

Przedstawiciel pierwszej grupy Zina IV ligi był sobotnim rywalem tyszan. Na bocznym boisku przy Edukacji 7 obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola, jednak mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Tyszanie zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie mieli okazję otworzyć wynik, ale żadna z ich prób nie była na tyle skuteczna, by pokonać bramkarza gości. Trzeba jednak podkreślić, iż nasz golkiper również miał co robić, szczególnie pod koniec meczu kiedy to wspaniałą robinsonadą uratował „Trójkolorowych” od utraty gola.

Dzisiaj grało nam się nieco lepiej niż tydzień temu. Rywal mimo, iż występuje klasę niżej niż Górnik, to jednak piłkarsko wyglądał bardzo dobrze. W pierwszej połowie meczy typowo na 0:0, natomiast po zmianie stron mogliśmy się pokusić chociaż o jedno trafienie. Nie udało się wygrać, ale też nie przegraliśmy i możemy spokojnie przygotowywać się do następnych gier kontrolnych – podsumował drugi trener Łukasz Kopczyk.

GKS II Tychy – GKS Gwarek Ornontowice 0:0 (0:0)

GKS II Tychy: 99. Sip – 2. Hachuła, 81. Bielusiak, 19. Kopczyk, 97. Rutkowski, 10. Zawodnik testowany, 28. Nowak, 34. Krężelok, 3. Machowski, 5. Biegański, 24. Paluch oraz 12. Baczewski, 4. Rabiej, 6. Blach, 7. Kokoszka, 8. Misztal, 14. Orliński, 29. Dzięgielewski, 18. Jochemczyk. Trener Jarosław Zadylak.