Przejdź na kulturę w Tychach.

 


Nowy Rok dla każdego jest momentem ważnym, a wręcz przełomowym. Tworzymy plany, stawiamy sobie cele – to samo dotyczy się instytucji kultury działających w Tychach.
Ubiegły rok sprawił, że zupełnie zmienił się sposób myślenia o kulturze oraz o organizacji wydarzeń kulturalnych. Większość z nich przeniosła się do Internetu. Za pomocą ekranu komputera staraliśmy się dotrzeć do Państwa z nowymi spektaklami, spotkaniami, koncertami, a nawet wystawami. Z myślą o mnogości i różnorodności pomysłów postanowiliśmy stworzyć nową, przyjazną przestrzeń, która stanowić będzie nie tylko źródło informacji o nadchodzących wydarzeniach, ale również da nam możliwość, aby w prosty i atrakcyjny sposób o nich informować.
Decyzja ta sprowokowała nas do stworzenia nowej strony internetowej, choć pod starym adresem. Od 4 stycznia na www.kultura.tychy.pl znajdziecie Państwo komplet informacji dotyczących wydarzeń organizowanych przez wszystkie tyskie instytucje kultury.
Równocześnie zobaczycie Państwo relacje z imprez, czy ciekawych spotkań. W bardzo prosty sposób znajdziecie wydarzenia przeznaczone dla dzieci, całych rodzin lub dla dorosłych. Jednym słowem, od Nowego Roku chcielibyśmy stać się Państwa przewodnikiem po kulturze i być wszędzie tam, gdzie Państwo nie mogliście być.
Równolegle z pracami nad nową witryną, wznowiliśmy cykl spotkań z twórcami mającymi ogromny wpływ na to miasto. Mowa tu o Mieście Całkiem Kulturalnym, którego celem jest przybliżenie twórców, promotorów kultury.
Spotkajmy się więc 4 stycznia na stronie kultura.tychy.pl, w przestrzeni, gdzie rządzi kultura.