Trwają zapisy do 2 ligi TLF.

 


W związku z licznymi zapytaniami ze strony nowych osób i drużyn (w porozumieniu z Klubami, które 2 rundę rozpoczną w 2 lidze), pragniemy poinformować, że otwieramy zapisy dla nowych zespołów chcących dołączyć do rozgrywek Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu jeszcze w tym sezonie!

Jeżeli zatem masz paczkę znajomych z którymi grywasz na orliku, tartanie czy hali – nie zwlekaj i zgłoś swoją drużynę do Najlepszej Ligi na Świecie. Start kolejnego sezonu dopiero w październiku 2021 roku, dlatego nie trać czasu i spróbuj z kolegami swoich sił w 2 lidze jeszcze w tym sezonie!

TLF to wspaniała atmosfera, niezapomniane emocje i sportowa rywalizacja z najlepszymi ludźmi i zawodnikami na świecie! Gramy wyłącznie w weekendy w pełnym wymiarze czasowym 2×20 minut na nowoczesnej hali mieszczącej się w Tychach przy al. Piłsudskiego 20, gdzie swoje mecze rozgrywają m.in pierwszoligowy GKS Futsal Tychy.

Maksymalna ilość nowych zespołów, które mogą dołączyć do rozgrywek to 3, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają do 10.01.2021.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu drogą mailową na adres futsaltychy@gmail.com


Źródło : https://futsal-tychy.futbolowo.pl