Reportaż ” W Koronie” – odkryj tajemnice szatni Mistrzów Polski [wideo].

 


Prawie trzy miesiące zbierania materiałów, tysiące nagranych minut, wiele godzin spędzonych na montażu  i w końcu ponad 30 minutowy film. W nim wiele bardzo ważnych momentów, które bezpośrednio wpłynęły na zespół  w sezonie 2019/2020 roku. Reportaż „ w Koronie” to obowiązkowa pozycja dla każdego kibica Mistrzów Polski.

Wspólnie z naszym operatorem, Marcinem Kondraciukiem chcieliśmy pokazać kibicom w jaki sposób funkcjonuje drużyna w najważniejszych momentach sezonu i jak radzi sobie w trudnych i kryzysowych sytuacjach. Naszym założeniem była realizacja filmu dokumentalnego, ale niestety z powodu koronawirusa i przedwczesnego zakończenia sezonu musieliśmy zmienić naszą koncepcję. Nie chcieliśmy, żeby zebrane materiały trafiły „do kosza”, dlatego przygotowaliśmy reportaż w którym nie brakuje fragmentów z odpraw, rozmów z hokeistami i tego co dzieje się w szatni. – mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy GKS Tychy.

Autorzy filmu w reportażu pokazali m.in. jak wyglądały kulisy odejścia Andrei Gusowa, w jakich okolicznościach zespół przejął Krzysztof Majkowski, co zmienił w funkcjonowaniu drużyny oraz jak szatnia reagowała w trudnych momentach. Materiał pokazuje również jak ważnym miejscem w życiu zawodników odgrywają szatnia i lodowisko.

Największym wyzwaniem było oswojenie zawodników z obecnością kamer, dlatego w szatni zostały one rozmieszczone w taki sposób, że po jakimś czasie nikt nie zwracał na nie uwagi. Reportaż „ w Koronie” jest tak naprawdę małą zapowiedzią filmu dokumentalnego, który nagrywamy od początku tego sezonu. Mamy nadzieję, że tym razem już nam nic nie przeszkodzi i kibice zobaczą jeszcze więcej w naszej nowej produkcji – dodaje rzecznik prasowy GKS Tychy.

Zapraszamy w sentymentalną podróż po końcówce sezonu 2019/2020 i odkrycia kilku tajemnic szatni Mistrzów Polski.

 Źródło : https://gkstychy.info/hokej/