GKS Tychy z fundacją ESPA obdarował najbardziej potrzebujących.

 


Uśmiech na twarzy dzieci i radość w wielu domach. GKS Tychy wspólnie z fundacją ESPA przekazał paczki najbardziej potrzebującym rodzinom. Trafiły one do podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i placówki „Kwadrat” w Tychach. W rolę Świętego Mikołaja wcielili się zawodnik Dominik Połap, prezes Leszek Bartnicki i przedstawiciele fundacji.

Przekazaliśmy paczki z najpotrzebniejszymi rzeczami. Nie zabrakło artykułów codziennego użytku, ale również piłek, butów czy strojów piłkarskich. W życiu chodzi o to, żeby pomagać. My poprzez wręczenie paczek możemy zrobić coś dobrego i umilić najbardziej potrzebującym Święta. Naprawdę warto pomagać – apeluje Dominik Połap, piłkarz GKS Tychy.

Fundacja ESPA pomaga najbardziej potrzebującym już od 17 lat. Organizacja współpracuje z klubem od momentu pojawienia się w Tychach asystenta trenera, Tomasza Horwata. W tym roku zostało obdarowanych kilkanaście tyskich rodzin.

Nasza współpraca rozpoczęła się dwa lata temu i to nie jest pierwsza wspólna akcja. Nigdy jednak klub nie był zaangażowany na taką skalę, dlatego niezmiernie cieszymy się, że możemy zrobić naprawdę coś bardzo fajnego – dodaje Norbert Palimąka, prezes fundacji ESPA.Źródło : https://gkstychy.info/