MCK Tychy : Zajęcia on-line dla dzieci i dorosłych.

 


Tyski MCK rszył właśnie z całym wachlarzem zajęć on-line dla dzieci i dorosłych.

– Na profilach  Klub Wilkowyje MCK i  Klub Urbanowice MCK co tydzień spotkasz się z ulubionymi instruktorami naszych Klubów, którzy zabiorą Cię w podróż do krainy tańca, baletu i gimnastyki, survivalu i majsterkowania, plastyki i rękodzieła – mówi Małgorzata Król – dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.

Ale to nie wszystko. W wybranych tygodniach kontynuowane będą E-spotkania z Podróżnikiem, środowe przedstawienia, Czwartki z Teatrem dla Dzieci oraz Czwartki z Teatrem dla Dorosłych.

W  Klubie Urbanowice MCK w sieci   zawsze o godzinie 17.00, w poniedziałki odbędą się zajęcia plastyczne (prowadzi Bogna Bielecka), we   wtorek   Małgorzata Połubok poprowadzi zajęcia z rękodzieła dla dorosłych. W czwartki Maria Mazur – Cichy: rękodzieło dla dzieci, a w piątek dla wszystkich  chętnych majsterkowicz: Grzegorz Porcz.

Klubie Wilkowyje MCK w sieci w niektóre poniedziałki o godz. 18.00 e-spotkanie z podróżnikiem, we wtorki o 15.00 zajęcia z survinalu poprowadzi Krzysztof Lewicki, w środy Agnieszka Pietraszek o 15.00 zaprasza na zajęcia z tańca nowoczesnego, a o godzinie 17.00 zaplanowano balet dla dzieci. W wybrane czwartki o godz. 17.00 teatr dla dzieci a o 19.00 teatr dla dorosłych. W piątki Maria Blachnicka – Bielecka o godz.15.00 poprowadzi zajęcia z plastyki i rękodzieła dla dzieci. Sobota będzie na sportowo – o godz. 15.00 Joanna Kosatka będzie prowadziła zajęcia z gimnastyki prozdrowotnej.

Oprócz tego Miejskie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w projekcie Kreatywne Mikołajki, czyli w warsztatach rękodzielniczych on-line, które odbędą się 6 grudnia o godz. 15.00. By wziąć udział w warsztatach wystarczy wypełnić formularz na   https://bit.ly/KreatywneMikolajkiTychy

–   W ramach warsztatów kurier dostarczy pod Twoje drzwi paczkę od Świętego Mikołaja, a w niej zestaw z potrzebnymi materiałami do własnoręcznego wykonania ozdoby świątecznej. Warsztaty poprowadzi sam Święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem – zachęca Małgorzata Król.


Źródło : http://umtychy.pl/