Policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

1. W dniu 14 października 2020 roku o godzinie 13:20 w Tychach przy ulicy Elfów 48, nieznana kierująca, pojazdem marki Fiat Punto o numerze rejestracyjnym ST61…, podczas wykonywania manewru cofania najechała na zaparkowany pojazd marki Ford Focus o numerze rejestracyjnym ST83… powodując jego uszkodzenia, a następnie oddaliła się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, al. Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96.

2. W dniu 17 października 2020 roku około godziny 07:55 w Tychach na ulicy Zaręby w rejonie numeru 32, kierujący samochodem dostawczym koloru białego o początkowym numerze rejestracyjnym SB wyprzedzając z prawej strony pojazd marki Hyundai koloru szarego o numerze rejestracyjnym ST94…, którego kierujący sygnalizował manewr skrętu w lewo na parking doprowadził do zderzenia pojazdów, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Według świadków kierujący samochodem dostawczym mężczyzna wjechał na ulicę Zaręby łącznikiem od ulicy Sikorskiego poruszając się na tym odcinku drogi niezgodnie z obowiązującym kierunkiem jazdy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń KMP w Tychach,al. Bielska 46, pokój numer 38, telefon 47 85 512 67.

 

Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/