„Jego portret” – koncert Olgi Bończyk.

 


UWAGA !!!

Z przykrością informujemy, że z uwagi na chorobę jednego z członków zespołu, koncert Olgi Bończyk – „Jego portret”, zaplanowany na 29 października, zostaje przeniesiony na 12 listopada, godz. 18:00

 

Teatr Mały – 29 października 2020 r., godz. 18.00

UWAGA!!!  TRANSMISJA KONCERTU NA ŻYWO!!! 29.10.2020, godz.: 18.00. 

          

Serdecznie zapraszamy na koncert Olgi Bończyk – “Jego portret”, który odbędzie się w czwartek, 29 października, o godz. 18:00,  w ramach festiwalu LOGOS FEST – VII Tyski Festiwal Słowa.

Olga Bończyk urodziła się we Wrocławiu. Na tamtejszej Akademii Muzycznej ukończyła wydział wokalno-aktorski. Swoją karierę rozpoczynała w zespole Spirituals Singers Band, który w tamtych latach był jednym z najbardziej liczących się zespołów gospelowych w Polsce.

Od wielu lat w towarzystwie najlepszych polskich muzyków jazzowych koncertuje z recitalami, które cieszą się wielkim uznaniem słuchaczy.

Kiedy byłam jeszcze bardzo małą dziewczynką, marzyłam o tym, żeby zostać artystką i te marzenia zwyczajnie mi się spełniły. Radość z faktu, że tak się stało, daje mi do dzisiaj poczucie ogromnego spełnienia. To, co dostałam, co sobie wypracowałam oraz to, gdzie dzisiaj jestem, jest dla mnie ciągle wielką radością i takim dziecięcym zdziwieniem, że mi się wszystko udaje” – Olga Bończyk

Koncert będzie również transmitowany na żywo na kanale YouTube (Teatr Mały Tychy).

Wykonawcy:

Olga Bończyk  – wokal, recytacja

Paweł Drzewiecki  – narracja, recytacja

Jan Zeyland  – fortepian

Andrzej Święs  – kontrabas

Krzysztof Szmańda – perkusja

Filip Siejka  – skrzypce

Kierownictwo produkcji: Maciej Górski


Źródło : https://teatrmaly.tychy.pl/