Łydka Grubasa i Zenek Kupatasa w Underground Pub.

 


Underground Pub – 16 października 2020 r., godz. 19.00

Cena biletów: 50/60 zł

Bilety dostępne pod linkiem: https://goout.net/pl/bilety/lydka-grubasa+zenek-kupatasa/gwlg/

***

Z przyjemnością i niemałym entuzjazmem zapraszamy Państwa na jesienną Pandelibację!

Wirus wywrócił plany koncertowe do góry nogami i na długi czas pozamykał nas wszystkich w domach. My jednak wierzymy, że właśnie teraz muzyka jest Wam, Słuchaczom, potrzebna jak nigdy. Choć nie możemy zorganizować tak dużych sztuk, jakie pierwotnie planowaliśmy, nie składamy broni. Zapraszamy na serię ponad 20 koncertów – odbędą się one oczywiście w reżimie sanitarnym i z poszanowaniem zasad dotyczących frekwencji.

Dźwięk nie przenosi covida, za to doskonale przekazuje pozytywną energię, której mamy całe mnóstwo! Dołożymy wszelkich starań, żeby się nią z Wami podzielić. Na koncertach zagramy wszystko, co u nas najlepsze – mix hiciorów ze wszystkich płyt, a czasem i za akustyka może uda nam się złapać… Przybywajcie – głośniki czekają na Wasze uszyska, a palce rwą się do strun! Grać Utwory!

www.lydkagrubasa.pl

Zenek Kupatasa to kopciuszek polskiej sceny niezależnej. Od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty na przekór wszystkim przeciwnościom. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat i dla którego napisał m.in. takie szlagiery jak „Klocki”, „Buraki”, czy „Serce”. Solowo, spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata siedem albumów. Łącznie napisał już ponad 150 piosenek. Jego najnowsza płyta -„Darmowe Przytulasy” została uznana przez Marka Wiernika (Polskie Radio) jedną z najlepszych polskich płyt minionego roku. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Jego koncerty zawsze są otwarte na publikę, gdzie zaciera się granica między zespołem, a publicznością. Wspomagają go w tym na scenie: Tomek Antoniak (bas), Jurek Dostałsię (gitara) i Michał „Mrufka” Jędras (perkusja).

www.zenek33.pl


Źródło : Underground Pub