Kino FreeLove : „Granica” Aliego Abbasiego.

 


Miejskie Centrum Kultury w Tychach i Pasaż Kultury Andromeda zapraszają na pierwszą po wakacjach projekcję Kina FreeLove. Tym razem spotkamy się w Andromedzie, gdzie pokażemy „Granicę” Aliego Abbasiego. Wstęp wolny – obowiązują zapisy w MCK. Liczba miejsc ograniczona.

„Granica” to oryginalne połączenie baśni, thrillera i romansu, którego polska premiera miała miejsce w 2019 roku. Opowiada historię szwedzkiej celniczki Tiny, która obdarzona jest niezwykłym zmysłem powonienia, pozwalającym identyfikować ludzkie emocje. Ta cecha, wraz z charakterystycznym jej wyglądem nie pozostawiają wątpliwości – jest ona trollem. Bohaterka zapoznaje się z podejrzanym włóczęgą. Relacja ta budzi moralne wątpliwości i niepokój, a my już wiemy, że zdecydowanie nie będzie to klasyczne love story.

Film oparty jest na opowiadaniu Johna Ajvide Lindqvista, mistrza powieści grozy został wyróżniony m.in. główną nagrodą sekcji Un Certain Regard podczas 71. MFF w Cannes, Europejską Nagrodą Filmową za Najlepsze europejskie efekty specjalne czy aż sześcioma Złotymi Żukami.

Kino FreeLove „Granica”
piątek, 9 października 2020 r., godz. 19.00
Sala Projekcyjna Pasażu Kultury Andromeda Pl. Baczyńskiego 2.

Wstęp wolny – obowiązuje rezerwacja miejsc

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
Obowiązują zapisy w Miejskim Centrum Kultury w Tychach DO CZWARTKU 8 października:
– telefoniczne pod numerem 32 327 02 90,
– mailowe na mck@mck.tychy.pl lub via Messenger!

UWAGA!
Podczas trwania wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego, według zasad poniższego regulaminu:
http://bit.ly/RegulaminCOVID-TeatrMaly


Źródło : http://kultura.tychy.pl/