Rock Nie Na Plaży – Cree i AUKSO w Mediatece.

 


Fuzja bluesa i klasyki – tak wyglądać będzie specjalna edycja Rocka na Plaży Paprocany, która w tym roku pod nazwą „Rock nie na Plaży” odbędzie się w niezwykłej przestrzeni tyskiej Mediateki XXI wieku. Koncert Cree i AUKSO Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy odbędzie się 5 września o 19.00, bilety można wygrać w konkursie organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach oraz nabyć w cenie 75 złotych w MCK.

Rock nie na Plaży odbędzie się w pierwszą sobotę września wyjątkowo w Mediatece, imponującej akustycznie sali koncertowej miasta Tychy. Ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie – bilety w cenie 75 złotych są do nabycia u Organizatora – w celu rezerwacji i zakupu biletu należy wysłać wiadomość e-mail na adres mck@mck.tychy.pl zatytułowaną „REZERWACJA Rock nie na Plaży”, podając w niej liczbę biletów do zarezerwowania, imiona i nazwiska osób do zapisu, numer kontaktowy oraz adres e-mail.

Rezerwacja zostaje uznana za przyjętą jedynie po otrzymaniu e-maila zwrotnego z MCK w Tychach potwierdzającego przyjęcie rezerwacji i zawierającego dalsze instrukcje dotyczące płatności – wpłat należy dokonywać wyłącznie drogą przelewu na konto MCK Tychy – szczegóły w Regulaminie sprzedaży biletów załączonym poniżej.

Odbiór zarezerwowanych i opłaconych biletów odbywać się będzie w Miejskim Centrum Kultury w Tychach w dniach 1-4 września, g. 9.00 – 15.00, a także na półtorej godziny przed rozpoczęciem koncertu w Mediatece, tj. w sobotę, 5 września od godziny 17.30.

Koncert transmitowany będzie na kanale Youtube oraz Facebook. Retransmisja odbędzie się 6 września na antenie Radia Katowice.


Źródło : http://kultura.tychy.pl/