Wygraj podwójne zaproszenie na Rock nie na Plaży 2020.

 


Co roku do Tychów zjeżdżali z całego kraju miłośnicy rockowo-bluesowych klimatów. W tym roku formuła festiwalu odbywającego się od kilku lat na tyskich Paprocanach uległa zmianie. Rock nie na Plaży to alternatywa dla ukochanego przez wielu wydarzenia, która odbędzie się 5 września w tyskiej Mediatece. Wejściówki na koncert Cree w niezwykłym akustycznie miejscu Tychów można zdobyć w konkursie organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach, a już niedługo także nabyć. Co należy zrobić, by wygrać? Podzielić się wspomnieniami związanymi z Rockiem na Plaży Paprocany, który co roku gromadził na Paprocanach prawdziwe tłumy.

Czas na powrót do przeszłości! Uwolnijcie swoją CREEatywność i podzielcie się swoimi wspomnieniami związanymi z Rockiem na Plaży Paprocany. Jeśli macie zdjęcia, fantastyczne wspomnienia lub ciekawą historię do opowiedzenia – ten konkurs jest dla Was.

By zdobyć jedną z 24 dwuosobowych wejściówek na Rock nie na Plaży – koncert Cree z towarzystwem AUKSO Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy, który odbędzie się 5 września o 19.00 w tyskiej Mediatece XXI wieku, należy przesłać swoje wspomnienie związane z Rockiem na Plaży Paprocany w jednej z dwóch kategorii:

  • zapis wspomnień z Rocka na Plaży Paprocany opublikowany pod postem konkursowym w portalu Facebook
  • zdjęcie z minionych edycji Rocka na Plaży Paprocany przesłane na adres e-mail mck@mck.tychy.pl

Konkurs trwa od 5 do 26 sierpnia 2020 roku (do godziny 12:00).

Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej poprzez serwis Facebook lub drogą mailową do 27 sierpnia 2020 r. do godz. 12:00. Laureat nagrody powinien potwierdzić przyjęcie nagrody do dnia 28 sierpnia 2020 do godziny 12:00 pod rygorem utraty prawa do nagrody.

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.


Źródło : http://kultura.tychy.pl/