Filmowe Paprocany! Plenerowe Kino FreeLove w dodatkowej lokalizacji: „Córka trenera”.

 


Spotkajmy się na Paprocanach! Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza nad jezioro na plenerowe Kino FreeLove. Pierwsza projekcja w nowej lokalizacji (do tej pory filmy prezentowano w sali i ogrodzie MCK) odbędzie się w piątek 3 lipca o 21.30 na Dzikiej Plaży Paprocany. Obowiązuje rezerwacja miejsc.

Kino FreeLove cieszy się coraz większym powodzeniem. Do ogrodu Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, gdzie w sezonie letnim odbywają się regularne pokazy filmów przybywają fani kina z Tychów i okolicy. Entuzjazm, z jakim spotkał się pierwszy plenerowy pokaz kina w czasie pandemii to jasny dowód, że mieszkańcy czekają na takie formy aktywności. Dlatego na kolejny pokaz zapraszamy do drugiej, nowej lokalizacji – po raz pierwszy pokażemy film Kina FreeLove na Paprocanach!

Film „Córka trenera” (2018) można obejrzeć w plenerze, na Dzikiej Plaży Paprocany w piątek, 3 lipca o 21.30.

„Córka trenera” to polski film z Jackiem Braciakiem, wcielającym się w postać Macieja Korneta, który wraz z córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka), sportsmenką, podróżuje trasą wyznaczaną przez kolejne zawody tenisa ziemnego. To fantastyczny rodzinny film o relacjach córki i ojca, rywalizacji i burzliwym dojrzewaniu.

Rzućcie wszystko co złe i… chodźcie z nami na film!

Obowiązuje rezerwacja miejsc:
zadzwoń: 32 327 02 90
napisz: mck@mck.tychy.pl
kliknij w rezerwację na FB