Wkrótce otwarcie Centrum Sportowe Homera ADRENALINA.

 


Od piątku, 26 czerwca Centrum Sportowe Homera ADRENALINA będzie dostępne dla mieszkańców i gości. Jego oficjalne otwarcie nastąpi w czwartek, 25 czerwca.

Niestety plany Miasta Bierunia co do zorganizowania dużego, hucznego i prestiżowego otwarcia naszego nowoczesnego obiektu w terminie 21 marca, które zakładały współpracę w tym zakresie z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią, zostały pokrzyżowane przez koronawirusa. Od trzech miesięcy ADRENALINA jest nieużywana i zamknięta dla mieszkańców.

Nowy termin oficjalnego otwarcia ADRENALINY to 25 czerwca. Ze względu na sytuację emidemiczną wydarzenie to będzie miało charakter kameralny. Tego też dnia, w godzinach 15.00-18.00 Mieszkańcy Bierunia oraz inni zainteresowani będą mogli zwiedzać obiekt. Serdecznie zapraszamy! Dodatkowymi atrakcjami będą projekcja filmu o rewitalizacji osiedla Homera i powstawaniu Centrum Sportowego Homera ADRENALINA, a także możliwość rozmowy z operatorami ścianek wspinaczkowych. Zachowane zostaną wszelkie zasady bezpieczeństwa sanitarnego.Źródło : https://www.bierun.pl/