Weź udział w Letnim Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej.

 


Odmrażania sportu i rekreacji w Tychach ciąg dalszy – MOSiR Tychy wraz z Tyskim Klubem Siatkarskim zapraszają do udziału w IV Letnim Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej!

Turnieje będę rozgrywane w soboty na boiskach do siatkówki plażowej na terenie obiektu przy ul. Brzozowej 2.

Terminy:
I turniej eliminacyjny – 20.06.2020 r.
II turniej eliminacyjny – 27.06.2020 r.
III turniej eliminacyjny – 04.07.2020 r.
Turniej finałowy – 11.07.2020 r.

Zapisy w dniu zawodów w godz. 9:00-9:30, start rywalizacji o godz. 9:30. Opłata startowa wynosi 10 zł od pary. Turnieje rozgrywane systemem brazylijskim.

W zawodach mogą brać udział mężczyźni i kobiety bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Mogą brać udział zawodnicy amatorzy, jak również zrzeszeni w PZPS. Rozgrywki będą się toczyć systemem podwójnych eliminacji.

Zawodnicy tworzący zespół zdobywają punkty rankingowe indywidualnie w liczbie punktów przyznanych zespołowi za zajęte miejsce w turnieju – tym samym dopuszcza się dowolność w kompletowaniu zespołu na kolejne turnieje. W turnieju finałowym weźmie udział 8 najlepszych par wg rankingu po trzech turniejach eliminacyjnych.

Zapraszamy!

UWAGA! W czasie zawodów uczestników obowiązuje zachowanie się zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii:
– przed wejściem na obiekt należy zdezynfekować ręce,
– po każdym meczu należy zdezynfekować ręce.

Szczegółowe informacje w regulaminie dostępnym na stronie MOSIR-u.


Źródło : https://mosir.tychy.pl/