Pijany wandal w rękach policjantów.

 


Tyscy policjanci zatrzymali 38-latka, który wybił szybę w jednej z placówek handlowych. Właściciel sklepu szybko powiadomił o sprawie mundurowych, którzy chwilę po tym byli już na miejscu. Pijany mężczyzna awanturował się z personelem, a następnie swoją agresję wyładował uderzając pięścią w szybę. Sprawca po wytrzeźwieniu będzie swoje zachowanie tłumaczył śledczym. Wandalowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godz. 21.00 w Tychach przy ul. Niepodległości agresywny mężczyzna ze złośliwości wybił szybę w jednej z placówek handlowych. Wcześniej wszczął awanturę z personelem. Na zdarzenie szybko zareagował właściciel placówki, który powiadomił mundurowych. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast udali się na miejsce zdarzenia i zatrzymali krewkiego wandala. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Obecnie śledczy ustalają okoliczności jego chuligańskiego wybryku. Za zniszczenie mienia grozi mu 5 lat więzienia.

Ponownie apelujemy do wszystkich osób, które są świadkami przestępstw by nie pozostawali obojętni wobec takich czynów i informowali o tym Policje w myśl kampanii „ Nie reagujesz akceptujesz”.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/