Tyska policja poszukuje złodziei.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży rozbójniczej w dniu 7 stycznia 2020 roku. Do zdarzenia doszło w Tychach przy Al. Bielskiej. Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło 7 stycznia 2020 roku. Do zdarzenia doszło w sklepie mieszczącym się w Tychach przy Al. Bielskiej.

W toku prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli zapisy z monitoringu, na których widnieją osoby, które mogą posiadać istotne dla sprawy informacje.

Rysopis mężczyzn:

1. Mężczyzny w wieku około 30 lat, włosy krótkie ciemne, szczupłej budowy ciała, ubrany w spodnie oraz kurtkę koloru ciemnego i bluzę z kapturem koloru żółtego, przez prawe ramię miał przewieszony plecak.

2. Mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru szarego, spodnie długie koloru ciemnego, czapkę z daszkiem koloru niebieskiego.

Osoby które rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1280 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e mail kryminalny@tychy.ka.policja.gov.plKomenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie usiłowania kradzieży z włamaniem do mieszkania na ul. Uczniowskiej w Tychach. W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zdjęcia, na których zostały zarejestrowane wizerunki nieustalonych osób, które mogą mieć istotne informacje na temat zdarzenia. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania kradzieży z włamaniem do mieszkania na ul. Uczniowskiej w Tychach. Do zdarzenia miało dojść 1 marca 2020 roku pomiędzy godziną 8:45, a 10:20.

W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zdjęcia, na których zostały zarejestrowane wizerunki nieustalonych osób, które mogą mieć istotne informacje na temat zdarzenia.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży z włamaniem do szafy metalowej, skąd skradziono rowery. W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia utraconych rowerów. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do szafy metalowej, skąd skradziono rowery. Do zdarzenia miało dojść 1 marca 2020 roku pomiędzy godziną 8:45, a 10:20.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia utraconych rowerów. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży z włamaniem do sklepu znajdującego się w Tychach przy ul. Stoczniowców 70. W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zdjęcia, na których został zarejestrowany wizerunek nieustalonej osoby, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do sklepu znajdującego się w Tychach przy ul. Stoczniowców 70. Do zdarzenia miało dojść 13 marca 2020 roku. Wówczas nieznany sprawca przy użyciu łomu dokonał wyłamania drzwi, a następnie dostał się do wnętrza sklepu, skąd zabrał w celu przywłaszczenia gotówkę, bilety autobusowe oraz alkohol o łącznej wartości ponad 6 tys. zł.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny mogącego posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informację.

Rysopis : mężczyzna w wieku około 30lat, wzrostu około 176 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w czarną zimową czapkę, na twarzy miał chustę, która częściowo zakrywa jego usta i nos, czarną zimową kurtkę z kapturem, z której wystawał niebieski kaptur, prawdopodobnie bluzy, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, szare buty.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.
Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/