Przygotowania do kolejnego Finału WOŚP w Kobiórze.

 


28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za miesiąc. Miłó nam poinformować, że w Kobiórze Orkiestra zagra po raz dziesiąty, a wzorem lat ubiegłych będziemy grać przez kilka dni. W przeddzień ogólnopolskiego Finału odbędzie się turniej skatowy w Gminnym Domu Kultury, tego samego dnia zorganizujemy wieczór koncertowy w Pubie Gra Gitara (uwaga, uwaga będzie muza, która jeszcze na naszych imprezach nie brzmiała!). W niedzielę Finału od rana nasi wolontariusze będą kwestować z puszkami w Kobiórze i sąsiednich miejscowościach, zaś popołudniu i wieczorem w Gminnym Domu Kultury na uczestników będą czekać interesujące występy i pokazy (głównie adresowane do młodszych uczestników), liczne atrakcje oraz smaczne jedzenie. Wiele wskazuje na to, że to nie wszystko, ponieważ przymierzamy się do organizacji dwóch turniejów sportowych: piłkarskiego dla drużyn amatorskich w sali sportowej Szkoły Podstawowej oraz piłkarzyków w Drink Barze u Adama. Oczywiście, podczas wszystkich imprez kobiórskiego Finału WOŚP będzie można poszaleć na licytacjach i zaopatrzyć się w ciekawe gadżety za datek do wośpowej puszki.

Szczegółowe informacje o programie Finału WOŚP w Kobiórze można sledzić na naszej stronie internetowej http://spolkom.pl/ i profilach na portalu Facebook https://www.facebook.com/KIKobior https://www.facebook.com/sztabkobior.

W ubiegłym roku zebraliśmy ponad 28 tysięcy złotych. Liczymy, że podczas tego Finału zbierzemy jeszcze więcej, znakomicie się przy tym bawiąc. Jednak organizacja i powodzenie takiej imprezy wymaga sporego nakładu pracy, więc liczy się każda para rąk. Zatem zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę. Jeśli chcesz wolontarystycznie popracować przy organizacji lub wesprzeć ja finansowo bądź rzeczowo skontaktuj się z nami:

Finał jak zawsze organizuje Sztab WOŚP w Kobiórze działający przy Stowarzyszeniu Kobiórska Inicjatywa Kulturalna.