Grudzień 2019 w Underground Pub.

 


Zapraszamy do tyskiego Underground Pub, w którym już w grudniu odbędzie się kilka bardzo ciekawych imprez.

7 grudnia – Karolina Czarnecka

Ostatni miesiąc roku w Undergroundzie rozpocznie Karolina Czarnecka, która w klubie wystąpi już 7 grudnia.  Artystka znana między innymi z hitu Hera koka hasz LSD wpadnie do Tychów w ramach trasy koncertowej promującej jej nowe wydawnictwo studyjne. Krążek Cud (bo o nim właśnie mowa) światło dzienne ujrzał 15 listopada bieżącego roku.  Bilety na koncert zakupić można przykładowo za pośrednictwem takich portali jak: Ticketmaster czy biletyna.pl. Cena pojedynczej wejściówki wynosi 33 złote.

14 grudnia – Polska Wersja

W drugą sobotę grudnia do Tychów zawita natomiast hip-hopowa grupa Polska Wersja. Jak możemy przeczytać w oficjalnym ogłoszeniu koncertu: Artyści aktualnie promują album Jano “Inna Wizja“, ale jak to w ich przypadku nie zabraknie klasyków spod szyldu PW. Każdy koncert w ich wykonaniu to energia, hiphop i kontakt z fanami. Kto był ten wie. Oczywiście zespół jeździ w pełnym składzie: Hinol, Jano, dj Lem i Brz. Tego nie można przegapić! Wejściówki znaleźć możecie dalej w przedsprzedaży.

18 grudnia – Stand-up Maćka Adamczyka i Wojtka Fiedorczuka

Także i w grudniu, w Undergroundzie znajdą coś dla siebie sympatycy dobrego stand-upu. 18 grudnia, na deskach klubu wystąpią bowiem Maciek Adamczyk i Wojtek Fiedorczuk. Pierwszy z nich przedstawi program Syndrom Sztokholmski, natomiast drugi, program Jak upozorować własne życie. Bilety na wydarzenie kupicie między innymi na portalu kupbilecik.pl. Cena za jeden bilet wynosi obecnie 29 złotych.

31 grudnia – Rockowy sylwester w Underground Pub

Na sam koniec roku, w Undergroundzie odbędzie się wielka impreza sylwestrowa utrzymana w klimacie muzyki rockowej oraz reggae. Bilety na sylwestra w Tychach zakupić możecie już w kasie klubowej, a ceny prezentują się następująco:

1 Pula 60zł osoba/110zł para (do 09.12.2019)
2 Pula 70zł osoba/112zł para (od 10.12.2019)

W cenie biletu zapewnione jest: miejsce siedzące, zimna płyta, przekąski, słodycze, lampka szampana oraz kawa i herbata oraz profesjonalny dj.


Źródło : https://kulturalnemedia.pl/