VII edycja akcji : Burek sam nie poprosi o pomoc.

 


Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach wraz ze schroniskami w całej Polsce rozpoczęło 15 listopada VII edycję corocznej kampanii Fundacji Psi Los „Burek sam nie poprosi o pomoc”.

Celem kampanii jest zbiórka środków na zakup karmy dla potrzebujących zwierząt. Do udziału w zbiórce zakwalifikowało się 35 schronisk, przytulisk i fundacji z całej Polski. Współorganizatorem tegorocznej edycji jest INTERIA, patronem akcji pierwszy raz w historii jest portal „RatujemyZwierzaki”, patronem medialnym Radio Kraków.

– Wspólnymi siłami zrobimy wszystko aby z informacją o akcji dotrzeć do jak największego grona odbiorców, jednak powodzenie zbiórki zależy także od Państwa. W ubiegłym roku udało się nam zebrać ponad 112 tysięcy złotych – liczymy, że w tym roku uda się pobić ten rekord – mówi Andrzej Jaworski z Fundacji Psi Los

Oficjalna strona akcji dostępna jest pod adresem www.burek.psilos.org

Każde ze schronisk, przytulisk i fundacji posiada swoją indywidualną podstronę, na którą Internauta może wejść za pomocą interaktywnej mapy znajdującej się na stronie www.burek.psilos.org. Podstrona tyskiego schroniska znajduje się pod adresem https://psilos.org/schronisko-w-tychach/

Na podstronie każdego z miejsc biorących udział w akcji znajdują się mechanizmy do przekazywania darowizn. Darczyńca dokonując wpłaty za pośrednictwem PayPal lub Dotpay nie musi wskazywać miejsca, na które przekazuje darowiznę, bo wpłaty oznaczają się automatycznie. To samo dotyczy tzw. „skarbonek” utworzonych na portalu RatujemyZwierzaki.

Wychodząc na przeciw Darczyńcom, którzy nie chcą przekazywać darowizny za pomocą szybkich przelewów bankowych, Fundacja przygotowała możliwość przekazania darowizny za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. W takim wypadku jednak należy wskazać miejsce, do którego mają trafić środki. Numer rachunku bankowego, na który można wpłacać darowiznę znajduje się na każdej podstronie miejsca biorącego udział w zbiórce.

Nowością w tegorocznej edycji akcji jest możliwość kupienia wirtualnej porcji karmy za pomocą telefonu komórkowego. Aby to zrobić należy wysłać wiadomość SMS o treści BUREK pod numer 75480. Koszy wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5,00 PLN + VAT tj. 6,16 PLN (brutto). W odpowiedzi na wysłanego SMS-a zostanie przesłany link do pobrania pamiątkowej grafiki.


Źródło : https://tzuk.tychy.pl/